Naše služby

Naše služby

Zákazková výroba z vysoko kvalitných antikorových materiálov

Zákazková výroba z nerez ocele prebieha na základe Vašich požiadaviek alebo odovzdaných podkladov. Uvedené obrázky vo fotogalérii demonštrujú niektoré z atypických výrobkov, ktoré boli zhotovené vo firme. V prípade záujmu posúdime možnosti zhotovenie a v kladnom prípade Vám vypracujeme nezáväznú, bezplatnú ponuku. Vyrábame z certifikovaných nerezových ocelí AISI 304 prípadne AISI 316, ktoré spĺňajú všetky náročné požiadavky.Pracovníci vo výrobe a pri montáži majú s nerezovou výrobou viac ako 15 ročné skúsenosti.

Antikorové, nerezové, brány a plotové dielce

Našou doménou je výroba zábradlia, plotov,brán, nábytku a interiérových doplnkov podľa priania zákazníka. Zabezpečujeme kompletnú výrobu vrátane kombinovaných materiálov ako sú drevo plast polykarbonáty alebo sklo.

Antikorové, nerezové. zábradlia

Schody, schodisko , terasy, francúzke balkóny či akýkoľvek iný voľný priestor dopĺňa zábradlie. Zábradlie musí ladiť s interiérom, Vašimi požiadavkami a zároveň plniť bezpečnostnú funkciu. Aby sme mohli splniť priania a požiadavky na zábradlí všetkých zákazníkov, ponúkame realizáciu v rôznych variantoch a typoch.